KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8681562
nr 868 1562
William Didier-Pouget (1864-1959), 'Haute Valleé de Dordogne le matin, Bruyères en fleurs', 1900-talets början, signerad, olja på duk, 59x74
Utrop:
20.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:28:28
6/1 19:23:28